Tohtoročné fašiangy v našej obci boli opäť nezabudnuteľné a obrovská vďaka za to patrí nášmu Dobrovoľnému hasičskému zboru a aj každému, kto sa podieľal na ich príprave a skvelej atmosfére!
Ďakujeme vám za:
- Tradičný fašiangový pochod – za vytvorenie skvelej nálady, udržiavanie zvykov a vyčarenie úsmevov na tvárach malých aj veľkých obyvateľov.
- Večernú veselicu – za výbornú organizáciu, skvelú hudbu a atmosféru, vďaka ktorej sme sa všetci po roku opäť spoločne zabavili.
- Bohaté občerstvenie – za to, že ste sa postarali o naše žalúdky a pripravili pre občanov skvelé dobroty a niečo na zahriatie.
Sme hrdí, že vás v obci máme. Nielenže nás chránite v núdzi, ale staráte sa aj o to, aby naša obec žila tradíciami a komunitným životom.
Chlapi a dievčatá, klobúk dolu pred vašou energiou a voľným časom, ktorý ste do toho vložili. Ďakujeme! ❤️
Z tohto kultúrno spločenského podujatia bude vyhotovená fotodokumentácia, ktorá bude zverejnená na internetovej stránke obce za účelom propagácie podujatia. V prípade námietky zverejnenia túto uplatnite na obci.